Lees meer

Welkom Dr. Dhooge!

Geschreven op 22 September 2021

Dr. Nicolas Dhooghe studeerde in 2017 af aan de universiteit Gent in de plastische, reconstructieve en esthetische heelkunde.

Hij werd opgeleid onder begeleiding van prof. dr. Monstrey, prof. dr. Blondeel, prof. dr. Van Landuyt, dr. Roche en dr. Stillaert en behaalde de eerste prijs op het nationale examen van het Collegium Chirurgicum Plasticum.

Hij werkte gedurende een jaar in het gerenommeerde Royal Children’s Hospital te Melbourne, Australië. Daar bekwaamde hij zich verder in de pediatrische plastische heelkunde. Hij werkte ook in het Melbourne Institute of Plastic Surgery, waar hij zich verdiepte in de kunst van de rhinoplastiek.

Binnen ons team zal hij voornamelijk neuscorrecties, pediatrische (esthetiche) chirurgie, faciale genderconfirmatiechirurgie en esthetische aangezichtschirurgie uitvoeren. Consultaties zijn enkel mogelijk in onze praktijk te Melle en kunnen makkelijk online worden ingepland. De eventuele ingrepen worden wel steeds te Ninove uitgevoerd.

We zijn er zeker van dat Dr. Dhooghe een absolute meerwaarde voor ons team zal zijn! Welkom!

« Terug naar overzicht